Súčasťou každého generátora je nádoba a samotný generátor. Ten ma za úlohu rozdeliť vodu na dve časti vodíka a jednu kyslíka. Vodík a kyslík sa generujú pomocou elektriny prechádzajúcej cez platne vo vnútri generátora. Kladná platňa generuje kyslík a záporná platňa vodík.

 

Vodíková voda je úplne prírodná a bez chemikálií, takže je v poriadku piť jej toľko, koľko by ste pili „normálnej“ vody z vodovodu počas dňa. V skutočnosti môže byť pre vás dokonca lepšia ako obyčajná voda! Priemerné odporúčané množstvo vody, ktoré by mal dospelý človek vypiť každý deň, sa pohybuje medzi 2 až 3 litrami.

Vodík je horľavý, ale kyslík nie. 
Keď sa vodík spojí s kyslíkom, výsledkom je voda, kde sú atómy vodíka a kyslíka spojené dohromady, aby vytvorili molekulu s úplne odlišnými vlastnosťami. Čistá voda sa nedá spáliť, a preto ju používame na hasenie požiarov namiesto ich zakladania.

Nie sú známe žiadne potvrdené negatívne účinky vodíkovej vody no napriek tomu ešte nie je dostatočné množstvo výskumov aby ich vyvrátilo preto Vám odporúčame konzultovať pitie vodíkovej vody zo svojím lekárom.

Zdravotné prínosy obohatenej vodíkovej vody sú dobre zdokumentované vo vedeckých prácach. Pomáha omladiť nielen vaše vnútorné orgány, ale vodík je antioxidant, ktorý chráni vašu pokožku.

Nie, ale pre niekoho môže byť voda chutnejšia ak je chladená.

Na produkt platí štandardná 2.ročná záruka. Nevzťahuje sa na žiadne problémy spôsobené bežným opotrebovaním, nesprávnym používaním alebo stratou / krádežou fľaše.

Do generátora sa môže naliať akákoľvek pitná voda. Nepoužívajte džúsy ani limonády. 

Odporúčame používať mierne chladnú alebo teplú vodu, nie však vodu ohriatu z kanvice pretože by generátor mohla poškodiť.

Vaša fľaša  bude schopná generovať vodíkovú vodu niekoľkokrát na jedno plné nabitie a úplné nabitie trvá 2-3 hodiny.
Pre dlhšiu životnosť batérie odporúčame jej nabíjanie aspoň raz za dva mesiace i v prípade, ak svoju fľašku nepoužívate.

Áno. Vodu im však musíte meniť aspoň raz denne, pretože po šiestich hodinách začne strácať náboj. V Japonsku predávajú špeciálnu balenú vodíkovú vodu pre domáce zvieratá.